התקנת מערכות בסיסיות בבית

   * וילות בצפון .

שיפוץ הבית כרוך בהתחשבות במרכיבים בסיסיים בבית כמבנה המשמש לדיור .
על כן ישנה חשיבות רגישה ביותר בנוגע להשתלבות התקנות מערכות אינסטלציה וחשמל ולשילובם בתהליך הבנייה הרציף .

אינסטלציה:

על מנת להישמר מפני בעיות אינסטלציה למיניהן בעת השהות בבית, בסיס האינסטלציה במקום חייב להיות חזק, יציב ומחודש ככל שניתן .
התקנה ראשונית של כלים חזקים במערכת האינסטלציה הביתית תמנע הזמנה חוזרת ונשנית של אינסטלאטור שיגיע על מנת לתקן מפגעים ספציפיים במערכת וכן תימנע הריסה של חלקים שונים בבית, על מנת שתיווצר אפשרות להגיע לצנרת הבעייתית.

הכנת בסיס טוב לאינסטלציה בבית חדש מותנית כאמור בהתקנת יסודות טובים באזורי השירותים , המזגנים , הכיורים ,האמבטיות ומערכות ההשקיה והניקוז וכן במכשירים החשמליים למינם כמו מדיח , מכונת כביסה ומייבש חשמלי.

עבודות חשמל:

בדומה לעבודות האינסטלציה , גם בסיס החשמל בבית הפרטי חשוב מעוד ומסיבות דומות ; הנחת בסיס חשמלי טוב ומחושב ימנע צורך בהזמנת חשמלאי באופן קבוע לצרכי תיקון או התקנה של מוצרי או קווי חשמל בבית.
בסיס מעגלי חשמל חדשים בבית חשוב ויעיל בפריסה נכונה של החשמל בבית ובמניעת קצרים והפסקות חשמל עקב ויסות שגוי של חשמל או עומס יתר פתאומי.

צוות “שי פרויקטים” כולל בתוכו חשמלאים מומחים וותיקים שתחום פעולתו משתרע על כל תחומי הפעילות החשמלית בבית .
ביכולתו של”שי פרויקטים” לשלב את העבודה העוסקת בחשמל באגף המשופץ עם תחומי השיפוץ הנוספים שתחת אחריותו ובכך להביא את הנחת בסיסי החשמל בבית ליעילה ,מחושבת ומתוזמנת יותר .

שיפוץ מטבחים מהווה דוגמא לתהליך בנייה המשלב בתוכו בנייה והתקנת מערכות אינסטלציה וחשמל:

שיפוץ המטבח בבית מסובך ומורכב משלבי עבודה רבים ; מלבד הקנייה של מרכיבי המטבח החדש , ישנו שלב הסרת המטבח הישן , חידוש הבסיס לבניית המטבח בזמן החלפת המטבחים והתקנת המטבח החדש .

שיפוץ מטבח הוא עסק לא פשוט בגלל שהוא משלב בתוכו פעולות שיפוץ מגוונות והתקנות בסיס רבות כגון שיפור האינסטלציה והחשמל באזור וכמובן הבנייה הפעילה של המטבח שלעצמו, הכוללת בתוכה התקנת ובניית רהיטים והתקנת מוצרי חשמל בכל תחומי המטבח , עבודות שיש ועבודות עץ שונות .

עבור כל אחד מתהליכי הבנייה וההתקנה שצורך שיפוץ המטבח, דרוש שיפוצניק אחראי ואמין שיוודא כי תהליך שיפוץ המטבח פועל ועובד שלב אחרי שלב ללא טעויות , על מנת למנוע בעיתיות בבסיס המטבח, דבר שעלול להביא לצרוך בבנייה ושיפוץ מחדש של חלק ספציפי בתוכו.
צוות “שי פרויקטים” מציב בפני הלקוח את מבוקשו ע”י סיפוק שיפוצניקים מנוסים וותיקים בתחום עבודתם.

מלבד תחומי השיפוץ המפורטים לעיל , מתמחה צוות ” שי פרויקטים ” גם בעבודות שיפוץ מרהיבות בחדרי רחצה ביתיים, הכוללות בתוכם עבודת אינסטלציה רחבה .

צוות ” שי פרויקטים ” מנוסה בעבודות הכוללות שימוש בטיח על מנת לכסות ויזואלית אחר פגמים העשויים להתרחש במהלך כלל תהליכי השיפוץ בבית .