שיפוץ מבנה הבית

   * www.tiktak4u.co.il .

שיפוץ ביתו של אדם מתחלק לקטגוריות עבודה שונות.
על מנת להביא לתוצר סופי טוב יותר של בית משופץ, צריכות להיעשות עבודות שיפוץ ברבות מן קטגוריות העבודה המדוברות , ביניהם בנייה בלוחות גבס, ריצוף הבית וצביעתו .

מוצגים לעיל שימושים באמצעי שיפוץ המרכיבים את פנים הבית

עבודות עם גבס:

ניקוי מנדפים

הבנייה בלוחות גבס המורכבים למעשה מנייר קרטון המצופה בגבס משני צדדיו, הפכה מאפיין נפוץ ביותר בעבודת השיפוץ המודרנית.
קירות הגבס החליפו את השימוש בבלוקים הישנים והמסורבלים , ומלבד המראה החדיש שלהם , מחירם זול בהרבה מבנייה בבלוקים.
השימוש בגבס כחומר בסיסי בשיפוץ בית בא לידי ביטוי על גבי רבים מחלקי הבית; בתוך הבית כקירות פנימיים , כנישות , כעמודי נוי ועוד ומחוץ לבית כקירות חיצוניים חזקים .

העבודה עם גבס כרוחה בצורך לעבודה מקצוענית שכן מלבד המבנה החיצוני של החלק הניתן לשיפוץ , העבודה בגבס צריכה להיות מתוכננת בצורה בה יעמוד לוח הגבס תחת עומס ולחצים כדוגמת רהיטים כבדים .
שימוש בגבס הוא כדאי מאוד לבעל הדירה שכן הגבס הינו חומר גמיש שיכול לשמש למטרות נוספות כגון הגנה מפני רטיבות ע”י שימוש בגבס מיוחד האטום למים , גבס חסין אש ועוד .
צוות “שי פרויקטים” מנוסה מאוד בתחום העבודה בגבס ומעמיד בפני הלקוח עבודה ראויה ומוצלחת באופן מתמיד.

בעבר נתפס השימוש בקירות גבס כבעייתי בטענה שהיה פגום מבחינה אקוסטית .
כיום נהוג להשתמש בחומרים מבודדים המונעים מקול לעבור דרך קירות הגבס , מה שמייעל את השימוש בקירות גבס בבתים פרטיים .
ניתן להשתמש בלוחות גבס גם ע”י הנחתו למטרת ” הנמכת תקרה ” תוך כדי שימוש בתכונות הגבס על מנת להעביר בו צינורות מזגן מפוצל , שיקלו מאוד על תנאי הטמפרטורה בבית .

עבודות צביעה:

צביעת הקירות באגף המשופץ בבית נעשית ע”י המשפצים באופן קבוע .
השיפוצניקים המנוסים שעברו כמובן התמחות בתחומי הצביעה הרגילה והדקורטיבית , ייצבעו את בית הלקוח באופן הדייקני והישר ביותר האפשרי.
צוות “שי פרויקטים ” מעמיד בפני הלקוח צבעים מצוינים שיבצעו את עבודתם בהתאם לבחירת סוג הצביעה הרצוי ע”י הלקוח ; קירות לבנים רגילים, קירות צבעוניים , צביעת קירות צבעוניים בשיטות התזה , שיטות פיקנטיות שונות המוצעות ע”י הצבעי ועוד מגוון סוגי צביעה שונים .

עבודות ריצוף:

עבודת הריצוף היא חלק חשוב מאוד משיפוץ האגף בבית .
הריצוף הוא הבסיס של החדר , יופיו ועמידותו חשובים מאוד ויוצרים רושם רב אצל דיירי ואורחי הבית.
ריצוף עמיד וטוב של חדרים נעשה ע”פ התקן המוגדר לו , כל חריגה מתקן הדבקת הריצוף או מהחומרים המרכיבים את הריצוף עלולה להביא לפגמים באיכות או יופי הריצוף בהמשך הדרך .

גם עבודת הריצוף חייבת להיעשות ע”י גורם מקצועי ומנוסה על מנת להבטיח הדבקת ריצוף נכונה וטובה וכדי להימנע מפגעים בגוף הרצפות בעתיד .